Grafikmapp akvatinter

Grafikmapp akvatinter
Grafikmapp akvatinter
Grafikmapp akvatinter
Grafikmapp akvatinter
Grafikmapp akvatinter
Grafikmapp akvatinter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFIKMAPP, innehållande två akvatintetsningar av Mimmo Paladino och Anthony O´Carrol, signerade och numrerade 12/33 resp 1/1,1983, edition Ressle, bildyta 32x24 resp 51x36,5 cm

Ett blad med dedikation

197116

2013-08-08