Grafikmapp akvatinter
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAFIKMAPP, innehållande två akvatintetsningar av Mimmo Paladino och Anthony O´Carrol, signerade och numrerade 12/33 resp 1/1,1983, edition Ressle, bildyta 32x24 resp 51x36,5 cm
Ett blad med dedikation
197116
2013-08-08