Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, bronserad och förgylld, dekor med bl a fleuroner, 2-delat samt fasetterat glas, 144x68 cm

Sprickor, skador, kompletterad, sannolikt delvis senare glas

197118

2013-08-04