Nils Kölare färglitografi

Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -78, 22/40, färglitografi, bladstorlek 67x80 cm

En smärre missfärgning

197125

2013-08-06