Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -79, IX/X, färglitografi, bladstorlek 89x69 cm
En repa
197129
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här