Miniatyrporträtt 1800-tal

Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal
Miniatyrporträtt 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 2st, 1800-tal, damporträtt, signerad A(el. H?) Füger resp Pesne, föreställande Mme Favil resp Mme Brinec...(?) yttermått ramar 14x12 resp ca 12x11 cm

197134

2013-08-04