Jade
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLAKETT / DEKORELEMENT, jade, Kina, rund form med delvis genombruten dekor med motiv av fjäril samt fiskar, monterad på träsockel, skivans diameter 7,5 cm
Träsockel med skador samt lagningar
197136
2013-08-04