Jade

Jade
Jade
Jade
Jade

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAKETT / DEKORELEMENT, jade, Kina, rund form med delvis genombruten dekor med motiv av fjäril samt fiskar, monterad på träsockel, skivans diameter 7,5 cm

Träsockel med skador samt lagningar

197136

2013-08-04