Chiffonjé sengustaviansk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHIFFONJÉ, 2-delad, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd 130, 119x48 cm, nyckel finns
Skador, listdelar och dekorelementdelar saknas, fanérlagningar, senare beslag
197156
2013-08-06