Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKA, biskvi, 1900-talets första hälft, huvud i porslin, ledad kropp av bemålad massa, numrerad 14 i nacken, bär skinnskor, längd ca 80 cm
Peruken något lös, skador på kroppen
197157
2013-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här