Docka tidigt 1900-tal

Docka tidigt 1900-tal
Docka tidigt 1900-tal
Docka tidigt 1900-tal
Docka tidigt 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, biskvi, 1900-talets första hälft, huvud i porslin, ledad kropp av bemålad massa, numrerad 14 i nacken, bär skinnskor, längd ca 80 cm

Peruken något lös, skador på kroppen

197157

2013-08-06