Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
VAS, graal, signerad och daterad Carlos R. Pebaque -95, Unik, Sjöhyttan, etikettmärkt Gullaskruv, Sweden, dekor av sjöjungfrur, höjd 19,5 cm
197164
2013-08-06