Jens Eltorp och Anneli Jonsson vaser

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, glas, signerade och daterade Jens Eltorp och Anneli Jonsson -94, Hetalåga, höjd 21-24 cm

197167

2013-08-06