Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNBYRÅ, gustaviansk stil, 18/1900-tal, 3 lådor, delvis förgyllda beslag, höjd 60, 62x30 cm

Slitage, nycklar saknas

197171

2013-08-06