Stig Sasen blandteknik

Stig Sasen blandteknik
Stig Sasen blandteknik
Stig Sasen blandteknik
Stig Sasen blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SASEN, Stig (samtida): "Kindstugatan, " signerad och daterad Stig Sasen 1954, akvarell och tusch, 42x29 cm

197176

2013-08-06