Antoine Klinkhamer oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KLINKHAMER, Antoine (född 1952): "Ohne Titel", signerad och daterad a tergo 2012, 110x100 cm

197186

2013-08-06