Skrin Tahan Frankrike 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUMIDOR, 1800-talets mitt, Frankrike, boullearbete, inläggningar i mässingskonturerat lock, öppningsbart frontstycke märkt för Tahan a Paris, längd 27 cm, nyckel finns
Spår efter tidigare inredning, mindre skador
197196
2013-08-06