Skrin Tahan Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUMIDOR, 1800-talets mitt, Frankrike, boullearbete, inläggningar i mässingskonturerat lock, öppningsbart frontstycke märkt för Tahan a Paris, längd 27 cm, nyckel finns

Spår efter tidigare inredning, mindre skador

197196

2013-08-06