Bord Italien

Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien
Bord Italien

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORD, Italien, rund skiva i pietra dura, motiv av fåglar, tre delad pelarfot, diameter 104, höjd 79 cm

Smärre lagningar och repor

197203

2013-08-06