Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORD, Italien, rund skiva i pietra dura, motiv av fåglar, tre delad pelarfot, diameter 104, höjd 79 cm
Smärre lagningar och repor
197203
2013-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här