Bernt Wennström oljemålning

Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Topsvipor", monogramsignerad och daterad 80, olja på duk, 27x35 cm

197219

2013-08-06