Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålad, sadel klädd i läder, med stigbyglar, man och svans i tagel, höjd ca 100 cm
Skadad man, färgbortfall, lagningar, kompletterad
197222
2013-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här