Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålad, sadel klädd i läder, med stigbyglar, man och svans i tagel, höjd ca 100 cm

Skadad man, färgbortfall, lagningar, kompletterad

197222

2013-08-06