Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETTER, 1 par, 1800-talets slut, bonat lövträ, träskuren dekor, med motiv av fabeldjur, höjd 65 cm

Skador, lagninar

197231

2013-08-06