Damskrivbord intarsia

Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia
Damskrivbord intarsia

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-tal, Mellaneuropa, almfaner, skiva med dekor i intarsia och tusch, med landsbygsmotiv, höjd 81, 74x55 cm

Renoverat, kompletterat

197241

2013-08-07