Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALTARSTAKAR, 1 par, nysilver, barockstil, tredelad fot, höjd ca 53 cm
Försilvring med slitage, skador, saknar fötter, en saknar ljustapp
197242
2013-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här