Altarstakar

Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar
Altarstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALTARSTAKAR, 1 par, nysilver, barockstil, tredelad fot, höjd ca 53 cm

Försilvring med slitage, skador, saknar fötter, en saknar ljustapp

197242

2013-08-06