Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SYBORD 1800-tal, sannolikt England, svartlackerat, förgylld kinesiserande dekor med landskapsmotiv, insatser med skurna bendetaljer, höjd 71, 63x42 cm
Skador, lagningar, nyckel saknas
197244
2013-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här