Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SYBORD 1800-tal, sannolikt England, svartlackerat, förgylld kinesiserande dekor med landskapsmotiv, insatser med skurna bendetaljer, höjd 71, 63x42 cm

Skador, lagningar, nyckel saknas

197244

2013-08-07