Tallrik i fajans 1700-tal

Tallrik i fajans 1700-tal
Tallrik i fajans 1700-tal
Tallrik i fajans 1700-tal
Tallrik i fajans 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIK, 1700-tal, fajans, Marieberg eller Rörstrand, diameter 23 cm

Enstaka smärre kantslitage

197245

2013-08-06