Ymninghetshorn 1800-tal

Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal
Ymninghetshorn 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

YMNIGHETSHORN, s ka cornucopia, nysilver, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, krönt av stopsvingade tomte, höjd 46 cm

Med gåvogravyr, hornet med sprickor/bortfall

197252

2013-08-07