Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, gips, delvis förgylld, föreställande Madonnan med barnet, höjd ca 60 cm
Nagg/färgbortfall
197253
2013-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här