Madonna

Madonna
Madonna
Madonna
Madonna
Madonna
Madonna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, gips, delvis förgylld, föreställande Madonnan med barnet, höjd ca 60 cm

Nagg/färgbortfall

197253

2013-08-06