Spegel med konsolbord sekelskifte 1900

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld, skiva av marmor, mått spegel ca 160x58, höjd bord inklusive skiva ca 58 cm

Skador, lösa delar medföljer,

197259

2013-08-07