Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Karl XIV Johan vid Slussen, signerad och numrerad B Wennström 62/295, litografi, 21,5x28,5 cm

197263

2013-08-07