Karmstol empire

Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire
Karmstol empire

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, empire, Ryssland/Baltikum, mahognyfaner

Skador och lahningar, visst famerbortfall

197287

2013-08-07