Ritbord med underrede i gjutjärn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RITBORD, 1800-talets andra hälft, fot av gjutjärn, ställbar, höj och sänkbar, lös skiva av trä, min-maxhöjd 90-126 cm

Skiva lös och med skador

197293

2013-08-07