Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOCKBORD, troligen 1800-tal, furu, enl uppgift Norge, höjd 75, 241x82 cm

Skador, fläckar

197307

2013-08-07