Krukowskaja Zoia oljemålning

Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning
Krukowskaja Zoia oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ZOIA, Krukowskaja (1903- 1999): Blomsterstilleben, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm

Kuntoraportti

Obetydliga fläckar

197309

Päivämäärä:

2013-08-07