Krukowskaja Zoia oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ZOIA, Krukowskaja (1903- 1999): Blomsterstilleben, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm
Kuntoraportti
Obetydliga fläckar
197309
Päivämäärä:
2013-08-07