Asrtid Wahlstedt

Asrtid Wahlstedt
Asrtid Wahlstedt
Asrtid Wahlstedt
Asrtid Wahlstedt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLSTEDT, Astrid (1877-1946): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, 29x58 cm

197310

2013-08-07