Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets slut, glaserat lergods, majolika, form av delfin med ställ för 2 ytterfoder, höjd ca 72 cm
Mindre lagningar, krackeleringar
197317
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här