Piedestal majolika

Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets slut, glaserat lergods, majolika, form av delfin med ställ för 2 ytterfoder, höjd ca 72 cm

Mindre lagningar, krackeleringar

197317

2013-08-08