Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-tal, Louis XVI-stil, 2-lådig, fanér i jakaranda, björk, valnöt, konturerad och profilerad skiva i kalksten, beslag i brons i bl a lagerkransar, övre lådan med inre lådinredning, höjd 86, 101x50 cm, nyckel medföljer

Smärre fanérskador och lagningar

197318

2013-08-07