Oidentifierad konstnär skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, skulptur, Kvinna ur hav, gips, höjd ca 45 cm

Kantnagg och dekornagg

197325

2013-08-07