Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, skulptur, Kvinna ur hav, gips, höjd ca 45 cm
Kantnagg och dekornagg
197325
2013-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här