Skåp Louis XV-stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, skiva i marmor, fanerat i bl a mahogny, bakomliggande inredning i form av tre textilklädda hyllplan, dekorbeslag i metall, höjd 147, 71x41 cm
Nyckel finns
197326
2013-08-07