Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1800-talets slut, nyrenässans, zinklegering, höjd ca 37, diamter ca 60 cm

Slitage/fällningar

197328

2013-08-07