Trädgårdsurna
2013-08-07
197328
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-talets slut, nyrenässans, zinklegering, höjd ca 37, diamter ca 60 cm
Slitage/fällningar