Cassone 1700-tal

Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CASSONE, 1700-tal, Italien, valnöt, låsbart lock, originallås, skuren dekor av bl a grotesker, höjd ca 54, 122x51 cm, originalnyckel medföljer

Skador/orangrepp, slitage

197330

2013-08-07