Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CASSONE, 1700-tal, Italien, valnöt, låsbart lock, originallås, skuren dekor av bl a grotesker, höjd ca 54, 122x51 cm, originalnyckel medföljer
Skador/orangrepp, slitage
197330
2013-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här