Stol 17/1800-tal
2013-08-07
197339
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge
Slitage, mindre slitage