Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, design Gerd Lange (tidigare för De Sede) Tyskland, "space age design" 1970-tal, stomme i plast, klädd i brunt läder, längd ca 147 cm
Slitage
197346
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här