Dörröverstycke 17-1800-tal
Valmis
2013-08-07
197353
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
DÖRRÖVERSTYCKE, 17-1800-tal, komposition med änglar, olja på duk senare uppfodrad, dekor i bronserad pastellage, 121x64 cm
Senare bemålad och bronserad, slitage och retuscher