Dörröverstycke 17-1800-tal

Dörröverstycke 17-1800-tal
Dörröverstycke 17-1800-tal
Dörröverstycke 17-1800-tal
Dörröverstycke 17-1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 17-1800-tal, komposition med änglar, olja på duk senare uppfodrad, dekor i bronserad pastellage, 121x64 cm

Senare bemålad och bronserad, slitage och retuscher

197353

2013-08-07