Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DÖRRÖVERSTYCKE, 17-1800-tal, komposition med änglar, olja på duk senare uppfodrad, dekor i bronserad pastellage, 121x64 cm
Senare bemålad och bronserad, slitage och retuscher
197353
2013-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här