David Parsén oljemålning
2013-08-09
197367
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PARSÉN, David (1896-1977): "Hammarbyhammen, signerad D. Parsén -60, olja på duk, 55x65 cm