David Parsén oljemålning

David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PARSÉN, David (1896-1977): "Hammarbyhammen, signerad D. Parsén -60, olja på duk, 55x65 cm

197367

2013-08-09