Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLOMBORD, 1920-tal, bemålat, höjd 83, 81x25 cm

Smärre slitage

197372

2013-08-09