Nemeth Gyorgy oljemålning

Nemeth Gyorgy oljemålning
Nemeth Gyorgy oljemålning
Nemeth Gyorgy oljemålning
Nemeth Gyorgy oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NEMETH, Gyorgy (Ungern, 1890-1962): Hästar vid bondgård, signerad, olja på pannå, 33x20 cm

197381

2013-08-09