Salsskåp 1800-tal

Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALSSKÅP, 1800-talets slut, nybarock, betsad ek, riklig träskuren dekor, blyinfattat glas i flertal färger, beslag i mässing, höjd 199, 145x61 cm

Skador, delar samt nyckel saknas

197391

2013-08-09