Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOCKURNOR, ett par, 1900-tal, konstmassa, höjd inklusive mått ca 80 cm
Sprickor, mindre nagg
197398
2013-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här