Lockurnor

Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, ett par, 1900-tal, konstmassa, höjd inklusive mått ca 80 cm

Sprickor, mindre nagg

197398

2013-08-09