Ron Lior "6" Mapp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 175/250, serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"
197400
2013-08-09