Ron Lior "6" Mapp

Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior
Ron Lior

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 175/250, serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

197400

2013-08-09